Başkent Ankara, “En Tatlı Buluşmayı” çok sevdi…

Biz de Zirve Fuar olarak 2. Dondurma ve Tatlı Festivali’ni düzenlemek için kolları sıvadık. 26 – 29 Eylül 2019 tarihlerinde Altınpark Expo Center’da 2. Dondurma, Tatlı, Çikolata, Pasta ve Ekipmanları Festivali için geri sayıma başladık.

Tecrübelerimizi gelecek vizyonuyla harmanladığımız Zirve Fuarcılık ile organizasyon sektörüne yeni bir bakış açısı, farklı bir heyecan ve özgün içerikler kazandırıyoruz. Bugüne kadar onlarca başarılı organizasyonu gerçekleştirmenin mutluluğuyla 26 – 29 Eylül 2019 tarihlerinde Altınpark Expo Center’da 2. Dondurma, Tatlı, Çikolata, Pasta ve Ekipmanları Festivali ile yeniden bir araya gelecek olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Başkent’in en tatlı, en leziz, en renkli festivalinde ikinci kez sizlerle bir araya gelmek, yerel ve dünya lezzetlerini sizlere sunmak, birbirinden eğlenceli etkinliklerle gününüzü mutlu kılmak, dondurma, tatlı ve çikolatanın en tatlı halleriyle sizleri buluşturmak için çalışıyoruz.

2018’de olduğu gibi bu yılda birçok büyük marka Ankara’da tatlı bir iz bırakmak için Dondurma ve Tatlı Festivali’nde sizlerle buluşmak için yerini alıyor. 2. Dondurma ve Tatlı Festivali’nde sadece markalar ve tüketicilere değil aynı zamanda dünyanın en tatlı sektörünün tedarikçi ve bayi buluşmasını da gerçekleştiriyoruz.

Başkentin en tatlı günlerinde yeniden bir arada olabilmek dileğiyle..

DONDURMA VE TATLI FESTİVALİ FESTİVAL ANKARA 2019